UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Dobrze na Mistrzostwach Polski Młodych w zmaganiach w formacie wolnym spisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w bliskim Stargardzie a wkład w nim otrzymało 244 najlepszych młodych zapaśników z całego świata.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a dokładniej 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Zgoda spośród nich napisałem się Aleksander Polguj, jaki w klasy do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w efekcie pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle interesujący istniał więcej wynik w wadze do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Start w turnieju wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem bardzo ważny z tych panów ponieważ odwalili kawał dobrej rzeczy nie właśnie na zawodach ale więcej na treningach gdzie otwierało się litry potu . Mam nadzieję że nowe lata współpracy przyniosą jeszcze większe zyski nie właśnie na arenach kraju a i jeszcze na końcach Europy bądź te Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował już po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników obecnie w najszybszy weekend w Konkursu Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments