AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

SAMOCHODY BĘDĄ KURSOWAĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE WAŻNA KUPOWAĆ BILETU U KIEROWCY

Kołobrzeg z Kołobrzegu

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE WAŻNA DOSTAĆ BILETU U KIEROWCY

W kontraktu z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Miejska w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi użytkowników oraz pasażerów.
Od najbliższej soboty do odwołania, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. I zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w jakiej działać będzie pełny zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we całych autobusach zostaną wyizolowane z użytku.

Oraz od soboty, 14 marca autobusy interesować się będą dopiero i wyłączenie według rozkładu jazdy w niedziele. Tym jednym rozkład jazdy w dni robocze przestaje być niezbędni do odwołania. Jak czytamy w specjalnym komunikacie Kasa Firmy będzie i nieczynna. KM Kołobrzeg prosi wszystkich interesantów o działanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Użytkownika na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą zdolne bez zmian.

z serii biuro obsługi użytkownika w stolicy Firmy nie będzie stosować interesantów. – Na jakiekolwiek wątpliwości i zapytania odpowiadać będziemy tylko telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne ważna będzie wrzucić do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wejściem do Firmy Można je sprowadzać na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments