Piąta wygrana z rzędu - "Jesteśmy w grze"

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Aktulności Informacje Informcje Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W ostatnim jesiennym meczu Kotwica skorzystała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż efekt tego konkursu mógł być idealniejszy. Goście przez prawie całą drugą połowę pracowali w 10., oraz dodatkowo rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na wartość trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Była wtedy piąta wygrana Kotwicy z rzędu i choć tuż po meczu trener Petr Nemec był dumny ze zdobycia trzech punktów, to znaczył, że w sztuce jego świata brakowało skuteczności. – Teraz do przerwy powinno być trzy do zera, a więc dawało nam się łatwiej. Pracujemy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że mamy te trzy elementy i nadal stanowimy w sztuce. Mamy teraz trzy miesiące, żeby dobrze wykonać się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Musimy zawsze w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z sukcesem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie a trzyma sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, i jego przeciwnikiem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments