Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aktulności artykuły Koszalin Kołobrzeg Obroty Powiat kołobrzeski Wiadomości z Kołobrzegu

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w środowiskach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O łącznych zaginionych umieszczali na znanym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., jednak toż teraz wychodzi z list procesowych i oraz na to wyglądali już parę miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet żeby nie zauważył, jeśli nie wysłane smsy. – Inna taka wiedza, iż posiada koniec tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, jak będę zależała to jedyna się odezwę – mówi sam z członków rodziny zamordowanej kobiety. Więc stara ostatnia wiadomość. Gdy sprawą Policja zainteresowała się już na poważnie, pod kątem morderstwa, okazało się, iż ta informację była bez sensu. Nadawano ją do kilku przypadkowych osób, też do takich, z którymi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Była dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej mama, wydało się dziwne, że choćby spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Zaprezentowało się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tutaj nie wiadomo właśnie w jakich okazjach do ostatniej sprzedaży doszło, natomiast obecny właściciel lokalu, kupił je legalnie, wszystko myśli na to, że z Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został odprawiony z przejścia granicznego w Kołbaskowie. Potem zaprezentuję się, iż nie prowadziła ich Aneta D. Natomiast dziwna pokazała się policjantom inna sprawa. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży mieszkania, jak je odwiedzili, jego różny nabywca pokazał, że kupował lokal z pełnym wyposażeniem, a choćby z dziedzinami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Wynikało spośród tego, że osoba wyjechała zagranicę, a choćby nie wzięła walizki także nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że kontakt spośród tymże może mieć Mariusz G. Tyle, iż nie było więc takie proste. Jego książka w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, to nie pasowało. Co ciekawe, potem okaże się, że Aneta D. przez jakiś czas znajdowała się z Mariuszem G., jednak jego ani razu członkowie rodziny, z którymi mówili, nie widzieli (Mariusz G. został uwięziony na dwa dni przed własnym ślubem z nieznaną osobą). Uważały ich jednak nowe kobiety. Mieszkanie, która zamordowana osoba posiadała, było wynajmowane. Ona jedna pozostawała w kolejnym lokalu. Sąsiedzi mówią, że były jej nie widzieli, dlatego oraz jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy poszła na jaw sprawa samochodu jednej z popularnych mieszkanek Kołobrzegu, istniałoby szybko wiadomo, że członkowie są może na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaczęła ich tychże zaś stanowi mocno skomplikowana. Dlatego taż sprawa tak długo trwała. Aneta D. została zamordowana we wrześniu czy w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak pokazuje chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie niższa niż 12 lat więzienia, a nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments