Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

Prasówki

Mariusz G., oskarżony o zabójstwo trzech osób z Kołobrzegu, przeprasza rodziny swoich ofiar. Adwokat zabójcy twierdzi, że jego typ jest w słabej jakości psychicznej.

Mariusz G. prosi o wybaczenie i zaprzecza

 

Mecenas Edward Stępień podkreśla, że G. zaprzecza, aby motywem jego robienia była chęć wzbogacenia się. Według słów adwokata, G. nie pracowałeś z premedytacją, i do zabójstw, za jakimś razem, myślało w postaciach nagłych, konfliktowych, w jakich oskarżony nie był w kształcie zapanować nad emocjami. W konwersacji z „Głosem Koszalińskim” Stępień zaznaczył, że Mariusz G. chce „przeprosić rodziny swoich ofiar i deklaruje, że będzie starał się zadośćuczynić za krzywdy, które popełnił.

Adwokat podkreśla, że G. jest w rozpaczy, „w słabej jakości wewnętrznej” i deklaruje całkowitą współpracę z organami ścigania.
Mariusz G. zaprzeczył również, aby dwie osoby zatrzymane w kontaktu ze propozycją czyli Dorota Ł., jego luba, oraz Sebastian T. od którego wynajmował umieszczenie w Kierunkach, wiedzieli o popełnionych przez niego zbrodniach.

Przypomnijmy; Mariusz G. jest oskarżony o zabójstwa 3 kobiet. Według szczecińskiej prokuratury, przechodziło do nich uzyskać z początków ekonomicznych (zasługujących na ważne potępienie – dop.red.). G. miał mordować od 2016 roku, jego jedyna ofiara Bogusława R. zginęła najprawdopodobniej w czerwcu tego roku.
Jak ustaliła Gazeta Wyborcza, sprawca zabójstw miał „pęknąć” w momencie prowadzonego badania i pokazać miejsca ukrycia zwłok. Nadal przeprowadzane są oficjalne ustalenia policji.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments