KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Aktulności

Crossfitterzy z centra nad Parsętą nie zwalniają tempa. W ubiegły weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli start w urzędach „Battle of the Castle” realizowanych przez związek ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams skupiała się z czterech zawodników, z jakich każdy startował w obcej kategorii. Martyna Świtlińska spróbowała własne energii w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody dopasowywały się z czterech różnych konkurencji i finału dla najlepszych sześciu zawodników z konkretnych kategorii. Pierwszą konkurencją, z jaką spotkało się zmierzyć to bieg (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Teraz na wstępie zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur a wszystek z nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to sprawdzian siły, wytrzymałości i gimnastyki i formy, czyli typowy CrossFit.

Do celu przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie wszystek z nich dobrze się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w końcu jednym punktem wywalczyła mieszkanie na podium zaś były zatem dla niej podstawowe tego modelu zawody. Mikołaj Dorosz także dzięki dobremu celowi dał sobie powodzenie w domowej kategorii. Bezkonkurencyjny w współczesnych zawodach pokazałeś się Damian Świtliński , który zwycięstwo w „Battle of the Castle” dał sobie jeszcze przed finałem. Nic do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin wystąpił w silnie obsadzonej grup wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments