Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Więcej w niniejszym roku kołobrzeski magistrat ma rozstrzygnąć przetarg na przebudowę targowiska miejskiego przy ul. Trzebiatowskiej. Handlujący tam kupcy mają stać przekazani na trasę Okopową.

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

 

Po wielu perypetiach, związanymi często z ogromnym kosztorysem planowanej inwestycji, remont targowiska zatrzymuje się coraz bardziej naturalny. Rzeczy ciągną się rozpocząć więcej w niniejszym roku. Oprócz nowej drogi, na obszarze przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się także nowe pawilony handlowe, zadaszenie dla mniejszych handlarzy i oświetlenie.

Zakładamy, że prace powinny potrwać około 4 miesięcy – mówi Michał Kujaczyński, rzecznik Urzędu Miasta. Znaczy to, że nowe targowisko byłoby zdecydowane na wiosnę następnego roku.

W trakcie trwania remontu kołobrzescy kupcy traktują być przekazani na ul. Okopową. Nie doświadczyłeś się pierwotny pomysł czasowego handlu na parkingu przy Trzebiatowskiej. Plac przy targowisku, przylegający do firmy Orlen, wymagałby bowiem kosztownego przygotowania nawierzchni. Urzędnicy zapowiadają spotkanie z kupcami w tej myśli.

 

Zobacz również Wydarzenia Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments